• |
ide | kryesore

Dy duar që preken të ndarë nga xhami: imazhi i trishtë i izolimit të Immobile, postuar nga e shoqja

-Instant, Sport

Dy duar që përmes një xhami: është foto që përfaqëson izolimin në shtëpi të sulmuesit të Lazios Ciro Immobile, postuar nga e shoqja Jessica në story në Instagram. Sulmuesi bardhekaltër është në pritje të rezultatit të një tamponi të ri që të certifikojë ose jo infektimin nga Covid-19, pasi gjatë ditës së martë i është dashur të heqë dorë edhe nga transferta e Champions League kundër Bruges, së bashku me disa lojtarë të tjerë.Të paktën deri të premten Immobile duhet të qendrojë plotësisht i izoluar, edhe nga bashkëshortja, që ka shfaqur gjithë trishtimin e saj me foton emocionuese dhe emoticon në lot.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu