• |
ide | kryesore

VIDEO/ “Për një maskë bëni kështu!!!” 3 policët fusin me dhunë të riun në makinë

-Instant, Lajme, Të fundit

Tre policë janë filmuar në Tiranë ndërsa kanë dhunuar një të ri që lëvizte pa maskë në Tiranë. Në videon e filmuar nga kalimtarë të rastit shihet i riu që reziston të futet në makinë për t’u shoqëruar, ndërsa bërtet “Për një maskë jeni duke bërë kështu!!!” Video është publikuar në profilin në Facebook të ish kryeministrit Berisha, që ka denoncuar rastin.11 Comments

 1. Turp e skandal! Ja këto gjëra ndodhin kur nuk hap gojën njeri. Ky është një shtet feudal diktatorial.

  …. Për një maskë të qelbur !

 2. E ku e shifni dhunen ju?!. Po kundershtove policing do terhiqesh me zorr? . Po ti mer qytetar plehre, per nje maske e ben veten qe se vendos?!

 3. Ndodh kur policet jane -militante-dhe cobaner -dhish-.Po kjo eshte normale.Thyejne ligjin e qeverise me te qelbur dhe me te pa afte ,me te koruptuaren ,me mashtruesen qe nga historia e shtetit Shqiptar.

 4. DHunen e shohim tek forca e injorances
  midis dallimit me shtetet e ndryshme te
  botes te qyteeruar me polici korrekte
  jo me copa katunaresh mer sufllaqe xhinj

 5. Sa turp. Po perse ca police rrugaç , ne fakt keto vite jane bere shume, prishin imazhin e policise. Kete rrugaçe police frymezohen nga rrugaçet drejtues te saj dhe kryerrugaçit k/minister. Zoti i ndeshkofte keta maskarenj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu