• |
ide | kryesore

Justin Bieber: Do të kemi aq fëmijë sa Hailey dëshiron

-Instant, Paparazzi, Slider

Justin Bieber, së fundmi është hapur për temat që i përkasin të ardhmes së tij me bashkëshorten, Hailey.


Ai në një paraqitje televizive ka treguar për numrin e fëmijëve që do të ketë në të ardhmen, ndërsa ka thënë se do të jetë zgjedhje e modeles, shkruan Daily Mail.Krijuesi i hitit “Sorry” ka shprehur dëshirën që të ketë disa fëmijë, por që nuk janë të gatshëm ende për këtë. “Do të kemi aq fëmijë sa Hailey dëshiron”, është shprehur ai. Tutje ai shtoi: “Do të doja ta kisha këtë mundësi, por është trupi i saj dhe do të bëjë çfarë të dojë. Por edhe ajo dëshiron disa”.


Ndërkaq, çifti i njohur tashmë kanë bërë dy vite të martuar, ndërsa njihen mes vete për vite me radhë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu