• |
ide | kryesore

SPAK zgjat me 3 muaj pezullimin e zv.drejtorit të OFL që nxori sekretin hetimor

-Instant, Lajme, Të fundit

SPAK zgjat me 3 muaj pezullimin nga detyra të zv.drejtorit të OFL, Artan Shkëmbi.


Shkëmbi ka nxjerrë vitin e kaluar sekretet hetimore për një grup kriminal nën hetim nga autoritetet gjermane.


Autoritetet gjermane kanë kërkuar informacione për grupin kriminal dhe më pas kuptuan se informoheshin nga një zyrtar i lartë Policie.

Akuzat që rëndojnë mbi Shkëmbin janë: Korrupsioni dhe nxitja e sekretit hetimor.

2 Comments

  1. VONOJENI DHE NXIRRENI TE PAFAJSHEM . HE XHAN , SE DREJTESI NGA JU MAFIOZET E DREJTESISE DO KETE KUR TE PERMBYSET BOTA

  2. “SPAK zgjat me 3 muaj pezullimin nga detyra të zv.drejtorit të OFL, Artan Shkëmbi”…

    O te qifsha Drejtesine e re o Rilindje e vdekur.

    Edhe ne shtetet me vk te amerikes latine nuk bejne vaki keto karlliqe.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu