• |
ide | kryesore

Scott Disick: Jam ende i dashuruar me Kourtney Kardashian

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi në rrjetet sociale është postuar një video nga episodi i ardhshëm “Keeping Up with the Kardashians”, ku Scott Disick  pranon se akoma është i dashuruar me Kourtney Kardashian.


Në video ,Scott dëgjohet teksa u tregon  pjesëtarëve të familjes që gjithmonë do të jetë me Kourtney.“Kudo që qëndron Kourt, unë qëndroj me të përgjithmonë.Ajo e di që përfundimisht ne do të martohemi dhe do të bëjmë një jetë të mirë”, dëgjohet të thotë ai. Kourtney menjëherë pas kësaj deklarate ka rrëfyer se kjo gjë mund të ndodh,por ai duhet të punojë me veten e tij.Ish cifti u takua në vitin 2006 dhe ishin së bashku për disa vite para se të ndaheshin në 2015.Ata janë prindër të tre fëmijve: Mason, 11 vjec, Penelope, 8 vjece dhe Reign, 6.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu