• |
ide | kryesore

Listat/ Rama këput edhe Majkon e Fatmir Xhafajn, pas Ditmir Bushatit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Në renditjen e listës së PS së Tiranës Fatmir Xhafaj dhe Pandi Majko janë djegur de facto duke u renditur në vende jo fituese. Majko që dikur nuk votoi pro shëmbjes së Teatrit u rendit i 19 në listë ndërsa Xhafa, i cili nuk garantoi dot një provë të pranueshme ndërkombëtare se përgjimi i të vëllait qe falco, u rendit i 23.


Lapsi.al


3 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu