• |
ide | kryesore

Reperi DMX, në gjendje të rëndë shëndetësore

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se reperi DMX është në gjendje të rëndë shëndetësore.


Sipas tyre, reperi ka pësuar sulm në zemër për shkak të mbidozës me lëndë narkotike. Menjëherë , ai është shtruar në spital në White Plains të New York dhe ndodhet nën kujdesin intensiv.Thuhet se ai kishte përdorur lëndë narkotike para dy ditësh rreth orës 11:00.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu