• |
ide | kryesore

FOTO/ U turpërua se Ronaldo nuk i dha fanellën: shokët e skuadrës i sjellin Gosens bluzën e CR7

-Instant, Sport

Dhurata e shumëpritur më në fund arriti, edhe pse jo saktësisht në mënyrën që ai e kishte imagjinuar. Robin Gosens mori, nga shokët e skuadrës të Atalantës, fanellën e Juventusit të Cristiano Ronaldos, një lloj shakaje që i referohet autobiografisë së tij, në të cilën gjermani thotë se ai kërkoi fanellën e CR7 në fund të një ndeshjes me bardhezinjtë dhe mori një refuzim të ashpër nga ana e portugezit.Në libër, Gosens thotë se Ronaldo nuk e pa as në sy dhe se, në atë moment, ai kishte ndjerë shumë turp për situatën. Tani, megjithatë, ai duket se e ka lënë çështjen pas krahëve, duke pasur parasysh edhe të qeshurat me të cilat ai mirëpriti respektin e shokëve të tij të dhomave të zhveshjes. Video, e publikuar në story nga Freuler në Instagram, u filmua pak nga të gjithë lojtarët zikaltër dhe ndoshta mund të shërbejë si karikim në vigjilje të ndeshjes së të dielës kundër bardhezinjve…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu