• |
ide | kryesore

Pete Davidson konfirmon romancën me Phoebe Dynevor

-Instant, Paparazzi, Slider

Pete Davidson është përfolur në media për një romancë dashurie me aktoren Phoebe Dynevor.


Aludimet nisën pasi dyshja u pa së bashku në Mbretërinë e Bashkuar dhe në Brooklyn, ku ajo ishte duke filmuar “Younger”. Ata u fotografuan duke mbajtur duart dhe përqafuar njëri-tjetrin. Ndërkohë që së fundmi, ka qenë vetë Pete i cili ka konfirmuar të gjitha spekulimet. Gjatë një bahskëbisedimi  me studentët e Universitetit Marquette aktori la të kuptohej se është e vërtet që ai ka një lidhje me Phoebe.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu