• |
ide | kryesore

JLO nxit aludimet për një rikthim me një tjetër ish partner

-Instant, Paparazzi, Slider

Jennifer Lopez është përfolur së fundmi në media për lidhjen e saj me aktorin Ben Affleck.


Sipas tyre, dyshja ka nisur një romancë dhe po kalojnë shumë kohë pranë njëri tjerit.Mirëpo, disa foto të publikuara nga Daily Mail ka bërë që fansat të ndihen konfuz. Në foto shihet këngëtarja Lopez në shoqërinë e ish-bashkëshortit, Marc Anthony teksa drekojnë në W Hotel South Beach.Ky takim mes tyre ka ngrejtur dyshime për një rikthim të ish cifti, por burime të afërta pranë tyre kanë mohuar aludimet duke u shprehur se Mark dhe Jennifer ruajnë marrëdhënie të mira për hir të dy fëmijve  Emme dhe Maximilian.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.