• |
ide | kryesore

Angelina Jolie nxit aludimet për një rikthim me ish bashkëshortin

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja Angelina Jolie ka nxitur së fundmi dyshimet për një rikthim me ish bashkëshortin e saj.


Bëhet fjalë  për aktorin  Jonny Lee Miller me të cilin u martua në mars 1996 dhe u divorcuan në shkurt 1999. Burime të afërta me Jolie kanë treguar për mediat se ajo ka filluar të takohet sërish me Miller.Sipas tyre, teksa ka qenë në Brooklyn me rastin e 46 vjetorit të lindjes , Angelina ka shkuar  në apartamentin e tij.


Angelina Jolie First Husband Jonny Lee Miller: 5 Facts | Heavy.com

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu