• |
ide | kryesore

Vetëdigjet me benzinë 30-vjeçarja në Pogradec, pëson djegie të rënda në trup

-Instant, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Kalivaç të Pogradecit. Një 30-vjeçare, e identifikuar si Doloreza Hamzallari, është vetëdjegur me benzinë. Sipas të dhënave paraprake, e reja është në gjendje të rëndë, pasi ka pësuar djegie të shkallës së 3-të dhe pritet nisja e saj me helikopter drejt Tiranës për marrjen e një ndihme më të specializuar mjekësore.


Dyshohet ngjarja të ketë ndodhur për shkak se ajo vuante nga depresioni, ndërsa policia vijon hetimet për zbardhjen e plotë të saj.


3 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu