• |
ide | kryesore

Vajza e Princ Harry dhe Meghan Markle, pjesë e listës për fronin mbretëror

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi mediat britanike kanë raportuar se vajza e Princ Harry dhe Meghan Markle, Lilibet Diana, është tashmë e teta në radhë për fronin mbretëror.


Lajmi u konfirmua edhe nga faqja “Royal UK”,  që përfaqëson familjen mbretërore, e cila e zbuloi se vajza Lili qëndron tashmë një vend pas vëllait të saj, Archie dhe 2 vende pas babait, Princit Harry, për të zënë vendin në fron.Aktualisht, Princi Charles, është i pari në radhë për fronin ndjekur  nga princi William dhe tre fëmijët e tij, Princi George, Princesha Charlotte dhe Princi Louis.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu