• |
ide | kryesore

Habisin aktorët: Nuk i lajmë fëmijët

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorët Mila Kunis dhe Ashton Kutcher habitën ndjekësit me deklaratën e tyre.


se nuk i lajnë fëmijët e tyre çdo ditë. Gjatë një interviste ata u shprehën se nuk i lajnë fëmijët e tyre cdo ditë, por vetëm atëherë kur duket ndonjë papastërti tek ta.”Unë nuk kisha ujë të ngrohtë teksa isha fëmijë në rritje, ndaj dhe nuk bëja shpesh dush. Kur u bëra nënë, as fëmijët e mi nuk i laja çdo ditë. Unë nuk laja bebat e mi shumë shpesh. Sipas “Mayo Clinic” të lash bebin çdo ditë mund të thajë lëkurën e tij”, u shpreh Mila.. Ndërkohë, Ashton  shtoi se vetëm nëse shikon papastërti te fëmijët, duhet t’i lash ata.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu