• |
ide | kryesore

Së shpejti, një dokumentar për jetën e Michael Schumacher

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi është zbuluar data e publikimit të dokumentarit për Michael Schumacher .


Producentja, Vanessa Noecker zbuloi për fansat se dokumentari do të publikohet më 15 shtator  në platformën Netflix. Gjithashtu ajo rrëfeu se ka patur një ndihmë shumë të madhe nga familja e Schumacher, sidomos nga gruaja e tij Corinna. Dokumentari do të përmbajë filmime të Michael, deklarata nga personalitete të sportit si dhe intervista me fëmijët Mick dhe Gina të cilët do të flasin për raportin me babain e tyre.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu