• |
ide | kryesore

Angelina Jolie zbulon arsyen që coi në ndarjen nga Brad Pitt: Kisha frikë për fëmijët

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja Angelina Jolie ka zbuluar së fundmi arsyet që cuan në ndarjen e saj nga aktori Brad Pitt.


Në një intervistë të dhënë së fundmi për ‘The Guardian’,Angelina ka treguar se kishte frikë për fëmijët e saj.“Jam betuar për heshtjen, por ka qenë një periudhë kur kisha frikë për fëmijët e mi dhe mendoja se do u mohoeshin të drejtat e tyre.Nuk ka qenë vendim i lehtë për mua, të ndaj fëmijët e mi nga babai. Kam duruar shumë, aq shumë sa mu desh kohë të vendosja, por arriti një pikë që kisha frikë për familjen time, për të gjithën. Unë e di me bindje, nisur dhe nga eksperienca personale se kur një fëmijë përjeton dhunë, çfarëdo dhune, fizike apo psikologjike, dëmi është i pakthyeshëm”, rrëfeu aktorja.Jolie dhe Pitt u divorcuan më 12 Prill të 2019 pas 13 vitesh së bashku.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu