• |
ide | kryesore

Netflix publikon filmat e festave

-Instant, F1, Paparazzi, Slider, Stil

Duke filluar një ditë pas Halloween-it, Netflix kalon menjëherë tek filmat e Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri. Do të ketë një film të tretë të “Princes Switch” me Vannesa Hudgens dhe shumë prodhime të tjera gjatë muajve nëntor-dhjetor.


Zbulojini më poshtë dhe hyni në atmosferën e festave, vetëm duke parë titujt:


~ Muaji nëntor

1 nëntor 

– The Claus Family

5 nëntor 

– Love Hard

7 nëntor 

– Father Christmas Is Back

17 nëntor

– Christmas Flow

18 nëntor 

– The Princess Switch 3: Romancing the Star

19 nëntor

– Blown Away: Christmas

23 nëntor 

– Waffles + Mochi’s Holiday Feast

24 nëntor

– A Boy Called Christmas

– Robin Robin

26 nëntor

– A Castle for Christmas

– School of Chocolate

28 nëntor 

– Elves

30 nëntor 

– Charlie’s Colorforms City: Snowy Stories

~ Muaji dhjetor

– A Naija Christmas

– How to Ruin Christmas: Sezoni 2

2 dhjetor 

– Single All the Way

3 dhjetor 

– The Great British Baking Show: Holidays: Sezoni 4

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu