• |
ide | kryesore

Megan Fox dhe Brian Austin Green, zyrtarisht të ndarë

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se aktorët Megan Fox dhe Brian Austin Green janë zyrtarisht të ndarë.


Sipas ‘TMz’,dyshja kanë arritur një marrëveshje dhe divorci është finalizuar pas gati një viti. Megan dhe Austin do të duhet të ndajnë gjithçka që kanë fituar gjatë martesës dhe do të kenë kujdestarinë e përbashkët  të tre fëmijëve të tyre. Fox bëri kërkesë për divorc nga Green në nëntor të 2020-ës. Pasi ndarja e tyre u bë publike,ajo konfirmoi lidhjen e saj me reperin Machine Gun Kelly.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu