• |
ide | kryesore

Megan Thee Stallion shpallet gruaja e vitit 2021

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi reperja e njohur Megan Thee Stallion është shpalluar gruaja e vitit nga revista ‘Glamour’.


Ajo  është bërë gjithashtu  imazh kryesor i kopertinës së revistës dhe ka zbuluar më shumë për veten e saj.”Megan Thee Stallion nuk është thjesht një repere. Unë jam gjithçka që dua të jem. Unë jam gati që ‘Hotties’ të vazhdojnë udhëtimin tonë.Kam qenë më e pëlqyer për njerëzit, sepse doja që të gjithë të ishin të lumtur. Nëse jeni pranë meje, unë gjithmonë përpiqem të sigurohem që të gjithë të jenë të mirë. Para se të rritesha, bëja çfarëdo që thonin prindërit e mi. Unë jam duke bërë gjëra që i bëjnë prindërit e mi të lumtur. Në shkollë, përpiqesha të kuptoja se çfarë duhet t’i bëja atyre fëmijëve që të mos më ngacmonin. Por kur fillova të rritesha, fillova të kuptoja, gjithçka që të gjithë më kërkonit të mos më bënte të lumtur”, u shpreh Megan.


Megan Thee Stallion: Glamour Woman of the Year 2021 | Glamour

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.