• |
ide | kryesore

Bradley Cooper dhe Irina Shayk nxisin dyshimet për një ribashkim(FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori i njohur Bradley Cooper dhe Irina Shayk kanë nxitur dyshimet për një ribashkim mes tyre.


Dyshja janë fotografuar së bashku teksa shëtisnin në zonën West Village të Manhattan . Ata u panë duke qeshur me njëri tjetrin dhe shkuan në shtëpinë e aktorit.Dalja e tyre vjen pas romancës së Shayk me reperin Kanye West në fillim të këtij viti. Megjithatë burime të shumta kanë treguar për  ‘PEOPLE’ në gusht se marrëdhënia e tyre nuk ishte një gjë serioze.


Cute: Bradley Cooper and Irina Shayk sparked reconciliation rumors after looking very cozy on a stroll through Manhattan's West Village area on Sunday

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *