• |
ide | kryesore

Gjendet i pajetë një 39-vjeçar në Borsh

-Instant, Lajme, Të fundit


Një 39-vjeçar ka ndërruar jetë në Borsh. Sipas informacionit paraprak nga policia viktima është me inicialet R. N.

Ai jetonte vetëm dhe mëngjesin e sotëm është gjetur pa shenja jete dhe dhune.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *