• |
ide | kryesore

Paul Rudd rrëfen periudhën e vështirë të jetës: Flija në një dyshek që gjeta në plehra

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori i njohur,Paul Rudd, ka treguar së fundmi vështirësitë që ka hasur në fillimet e karrierës së tij.


Gjatë një interviste në “Late Night With Seth Meyers”, aktori tregoi se si ai dhe miku i tij qëndronin në një shtëpi të rrënuar në Los Angeles.“Unë nuk kisha para. Unë jetoja me disa miq. Makina ime ishte e tmerrshme – gjithmonë do të prishej. Më kujtohet shoku im i dhomës, Bo, i cili më shpesh do të më duhej të më çonte në punë sepse makina ime ishte gjithmonë në servis.Në fakt nuk kisha shumë mobilje. Dhe gjeta një dyshek pranë koshit të plehrave. Mendova se ishte një shtrat i ëmbël dhe i lirë. E çova në dhomën time dhe më pas fjeta mbi të. U zgjova të nesërmen në mëngjes i mbuluar me gunga të kuqe”, rrëfeu ai.Rudd është i njohur për rolet e tij në filmat:’Clueless’, ‘This is 40’, ‘Dinner for Schmucks’ etj.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu