• |
ide | kryesore

Dhurata marramendëse e Cardi B për ditëlindjen e bashkëshortit të saj

-Instant, Paparazzi, Slider

Reperja  Cardi B ka suprizuar së fundmi bashkëshortin e saj Offset për 30-vjetorin e lindjes së tij.


Përmes një postimi në  rrjetin social, Instagram, ajo ka zbuluar se i ka dhuruar reperit një çek prej 2 milionë dollarësh.“Gëzuar ditëlindjen për burrin dhe mikun tim më të mirë. Të dua shumë dhe jam shumë krenare për ty. Kemi kapërcyer shumë gjëra bashkë. E dua njeriun që po bëhesh dhe babanë që je. Faleminderit që keni qenë gjithmonë pranë meje, që je një besimtar dhe këshilltar i madh.Jam shumë me fat që të kam ty partner. Ju keni kaq shumë projekte dhe biznese që po drejtoni e menaxhoni, por më keni ndihmuar aq shumë në këtë rrugëtim me dy fëmijët tonë”, shkrujati Cardi në postim.Cardi B, Offset Instagram Stories

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *