• |
ide | kryesore

“Benzi” përplaset me autoshkollën me 4 persona brenda dhe bie në kanal

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Berat, ku si pasojë e përplasjes së dy mjeteve, 6 persona kanë mbetur të plagosur rëndë. Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur Orizaj, ndërkohë që gjendja e të plagosurve që udhëtonin në dy mjete të ndryshme është e rëndë. Ata janë dërguar drejt spitalit për të marrë ndihmë mjekësore. Njëri prej mjeteve ka përfunduar në kanal pas përplasjes.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të këtij aksidenti.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu