• |
ide | kryesore

Sherr në Sarandë/ Babë e bir plagosin me thikë një person

Arkiva, Lajme

Një 55 vjeçar nga Saranda është plagosur me thikë nga babë e bir pas një sherri për motive të dobëta.


Policia e Sarandës bën me dije se shtetasi me inicialet H. H., 54 vjeç, dhe M. H., kanë goditur me mjet prerës për motive të dobëta, shtetasin Dh. T., banues në lagjen nr.2, Sarandë.


Brenda një muaji gjatë konflikteve në Sarandë, janë plagosur me thikë apo sende të forta 11 shtetas, nga të cilët 2 janë transportuar drejt Tiranës për shkak të plagëve të rënda. Për të gjitha ngjarjet, 3 autorë të plagosjeve janë ende në kërkim, ndërsa 6 janë ndjekur në gjendje të lirë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.