• |
ide | kryesore

Post Malone, baba për herë të parë

-Instant, Paparazzi, Slider

Reperi i njohur, Post Malone ka zbuluar së fundmi se është bërë baba për herë të parë dhe është fejuar.


Reperi i “Rockstar”ndau lajmin  në “The Howard Stern Show” të hënën ndërsa promovonte turneun e tij të ardhshëm ‘Twelve Carat’


“Në 2:30 pasdite, shkova dhe putha vajzën time,” tha Post në emisionin SiriusXM përpara se Howard Stern tandërpriste, “Çfarë vajze? E ke fjalën për të dashurën apo ke një fëmijë?”

“Jo, për vajzën time”, u përgjigj këngëtari”.

Stern, theksoi se Post e kishte mbajtur “të heshtur” informacionin, të cilit ai u përgjigj me shaka: “Po, unë dua ta lë atë të marrë vendimet e saj”.

Prezantuesi  më pas e pyeti  nëse ai duhet t’i referohej nënës së vajzës së tij si të dashurën ose gruan e tij, kështu që Malone sqaroi: “Ajo është e fejuara ime”.

I nominuari për Grammy fillimisht zbuloi se do të bëhej baba në maj.

“Jam i emocionuar për këtë kapitull tjetër në jetën time. Unë jam më i lumturi që kam qenë ndonjëherë ‘ , u shpreh ai për TMZ në atë kohë.

“Koha për t’u kujdesur për trupin tim, familjen dhe miqtë e mi dhe të përhapim sa më shumë dashuri çdo ditë.”

Reperi  nuk e ka bërë të ditur identitetin e të fejuarë sdhe ka bërë një jetë më private që kur u transferua nga Los Angeles në Utah në vitin 2019./Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *