• |
ide | kryesore

A$AP Rocky reagon pas incidentit në Met Gala

Paparazzi, Slider

A$AP Rocky u përball me disa pengesa përpara se të pozonte në tapetin e kuq me Rihanna-n në Met Gala të së hënës mbrëma në New York City.


Reperi  dukej se ishte në nxitim ndërsa po largohej nga The Carlyle, një hotel në NYC, i cili shpesh është vendi ku të famshëm bëhen gati përpara gala. Një video e postuar në mediat sociale tregon Rocky duke kërcyer nëpër një turmë në hotel dhe mbi një barrikadë pak para se të shfaqet në Muzeun Metropolitan të Artit. Ndërsa po luftonte nëpër turmë, ai shtyu Madelyn Llanes, e cila ishte afër barrikadës.


Të martën, Rocky reagoi ndaj këtij momenti, duke postuar në Twitter një foto të Llanes dhe syzeve të saj të çrregullta pas incidentit. “Më fal e dashur”, ka shkruar ai. Llanes foli me ET për përplasjen e saj me artistin  dhe ajo nuk kishte ndonjë inat karshi tij.

“Ne shkuam në The Carlyle herët gjatë ditës në mënyrë që të ishim në gjendje të shihnim veshjet e të gjithëve nga afër. Ne e kuptuam se Carlyle ishte thjesht një vend më i mirë për t’u afruar sesa për të shkuar në Met,” ndau ajo. ” A$AP Rocky më goditi shpatullën dhe më tha, ‘e dashur, më duhet të kaloj’ dhe unë vetëm i thashë, ‘Jo. ’ sepse njerëzit po shtyheshin kundër barrikadës gjatë gjithë ditës duke u përpjekur të afroheshin.”

Llanes i tha ET se ishte kur Rocky “thjesht u ngrit dhe pastaj u hodh sipër”moemnti që kuptoi se ishte artisti. “Pasi mbaroi, ai më falënderoi dhe qeshi dhe më pas hyri brenda. Unë nuk u lëndova në asnjë mënyrë dhe syzet e mia janë krejtësisht mirë,” vuri në dukje ajo./Lapsi.al

 

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *