• |
ide | kryesore

Arrestohet 54-vjeçari shqiptar, qëlloi disa herë me thikë gruan e tij

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
vjeçari, køkainë, gruan

Një shqiptar është vendosur në pranga të Policisë italiane. Sipas mediave italiane, një 54-vjeçar ka goditur disa herë me thikë gruan e tij në shtëpinë e tyre në Acquaviva delle Fonti, në provincën e Barit.


Gruaja, një 43-vjeçare me origjinë shqiptare, pasi u transportua në spital, iu nënshtrua operacionit të parë dhe aktualisht ndodhet në spital, por nuk dihen detaje lidhur me gjendjen e saj shëndetësore.


Gjithashtu mbrëmjen e djeshme, karabinierët e Compagnia di Gioia del Colle arrestuan bashkëshortin, e po ashtu gjetën edhe thikën që përdori për të sulmuar të shoqen. Ende hetohet shkaku i plagosjes, por dyshohet se ka ndodhur për shkaqe banale.1 Comment

  1. Burrat shqiptare edhe kur rrojnë me paratë e fshesës nga gratë që sakrifikojnë gjithçka, i flijojnë ato në mënyra monstruoze.

    U bënë tashmë disa vrasje ndër gratë në familjet shqiptare, sidomos në Itali, çka tregon se barbaria ndër shqiptarët po merr përmasa të pa para dikur.

    Turp dhe dhimbje….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *