• |
ide | kryesore

Gwyneth Paltrow largohet nga rrjetet sociale

Paparazzi, Slider

Gwyneth Paltrow njoftoi në një postim në Instagram se do të largohej nga rrjetet sociale për momentin, duke paraqitur lajmin së bashku me një foto të qetë natën e saj të ulur nën një pemë.


“Duke marrë me vete këtë energji të hënës së plotë ndërsa shkoj në një pushim nga rrjetet sociale. Gëzuar verën ,” shkroi Paltrow. Fituesja e Oscar u përball menjëherë me komente mbështetëse, por disa fansa nuk mund të mos ndiheshin pak të zhgënjyer. “Asnjë media sociale:”, komentoi një ndjekës, ndërsa i dyti tha: “Të lutem thuaj se po gënjen!.”Pavarësisht largimit nga mediat sociale, aktorja do të vazhdojë të jetë e lidhur me fansat e saj këtë verë – duke përfshirë më 9 shtator, kur ajo do të presë një qëndrim një natë në shtëpinë e saj në Montecito, Kaliforni, përmes Airbnb. Në një video të postuar në rrjetin e saj në Instagram të martën, aktorja e Iron Man foli për frymëzimin e saj për të ofruar qëndrimin, si dhe bëri një turne të plotë të pronës.

“Vetmia është një gjendje njerëzore, por në vitet e fundit, izolimi në rritje dhe mungesa jonë e komunitetit e ka bërë jetën tonë edhe më të fragmentuar,” shkroi Gwyneth krahas klipit. “@airbnb kishte idenë e shkëlqyer për të bërë diçka, prandaj po ju ftoj të vini të qëndroni në bujtinë time në Montecito për një natë.”

Sa i përket mediave sociale, aktorja më parë zbuloi pse nuk do t’i lejonte fëmijët e saj – vajzën Apple, tani 19 vjeç dhe djalin Moses, tani 17 – të ishin përdorues. “Nuk do t’i lë të jenë publike në asnjë rrjet social apo diçka të tillë”, tha ajo në podkastin e Rob Lowe në korrik 2020 . “Përpiqem t’i mbaj larg syrit të publikut sa më shumë që të jetë e mundur.”/Lapsi.al

 

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *