• |
ide | kryesore

Meghan Markle nderon Beyoncé

Paparazzi, Slider

Meghan Markle nderoi Beyoncé për ditëlindjen  eduke u veshur me ngjyrë argjendi në ndalesën e turneut të saj “Renaissance” në stadiumin SoFi në Los Angeles të premten mbrëma.


Dukesha e Sussex-it – e cila mori pjesë në shfaqje me bashkëshortin e saj, Princin Harry, nënën e saj, Doria Ragland dhe shoqen e saj të “Suits”, Abigail Spencer – veshi një fund argjendi nga SPRWMN (405 dollarë) dhe një këmishë të bardhë pa mëngë. Markle  kishte veshur edhe një palë sandale të zbukuruara me ngjyrë të bardhë dhe argjendi Aquazarra Celeste Degrade, të cilat shiten për 1450 dollarë.Muajin e kaluar, Beyoncé  shkoi në Instagram Stories për të ndarë një kërkesë të minutës së fundit për fansat që do të ndiqnin performancat e saj të ardhshme gjatë sezonit të Virgo. “Dëshira ime e ditëlindjes është të festoj me ju duke veshur modelet tuaja më të mrekullueshme të argjendit në shfaqjet 8.23 – 9.22,” shkroi ajo në atë kohë.

Fansat u përpoqën të gjenin veshjen e duhur me shkëlqim për të veshur në shfaqjet e saj të shitura të ardhshme. “Panik që më shpërtheu në djersë të ftohtë sepse nuk mund të gjej një rrobë argjendi për koncertin e Beyonce-s”, shkroi në Twitter një fans.“Përpjekja për të gjetur një përshtatje argjendi për Beyonce-n ka rezultuar e vështirë”, shtoi një tjetër.

“ Duke u përpjekur të gjej një veshje të re të argjendtë për Beyoncé të premten”, shkroi në Twitter një fans i tretë, ndërsa një i katërti shkroi, “Beyoncé…. Le te bisedojme. Sepse e dinit se njerëzit do ta kishin të vështirë të përpiqeshin të gjenin diçka të argjendtë për BDay-in tuaj! Është shumë afër dhe ende nuk mund të gjej asgjë.”/Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *