• |
ide | kryesore

Pamje dramatike në Greqi, shembet ndërtesa dy katëshe

Lajme, Të fundit

Pamje dramatike vijnë nga Greqia, e gjunjëzuar për shkak të stuhisë “Daniel”. Fotot më poshtë tregojnë momentet e shembjes së një ndërtese dy katëshe, që funksiononte si një palestër, për shkak të daljes së shtrati të lumit.


Ngjarja ka ndodhur në Mouzaki Karditsa.Ndërtesa më parë, si pjesa tjetër e zonës rajonale, ishte evakuuar dhe fatmirëssht nuk pati dëme në njerëz.1 Comment

  1. KURSE KOKFORTIT ZULLUMQAR .NUK NDALEN TE ANALIZOJN SHKAQET PERSE VJEN E KEQA NE MEZIN NJERZOR DHE SI MUND TE LARGOHET AJO POR NGELEN NE NDESHKIMIN DESHPERUES QE AJO SJELL PER SHKAK TE NGAZHIMIT NJERZOR NE PADREJTESI NGA GJITHCKAJE ZOTI BOTNAVE PO E TREGON SE MBAN FJALEN POR KA LEN ENDE PORTAT E MESHIRES PER NJERZIT DHE KJO FILLON ME LARGIM NGA PADREJTESIJA ,PENDIM KTHIM HAKU DHE ANGAZHIM NE DOBI CDO ZHVILLIM QE NDOLL.KUR KALOHEN CAQET VJEN NGA ANGAZHIMET E PADREJTA TE CILAT ZOTI I KA NDESHKUAR ME KRIJIM DHE UDHEZIM .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *