• |
ide | kryesore

Blac Chyna nxjerr në shitje sendet personale, shkak Tyga

Paparazzi

Blac Chyna po shet sendet e saj personale mes betejës së kujdestarisë me reperin, Tyga.


Modelja paraqiti një deklaratë të ardhurash dhe shpenzimesh të hënën në Los Anxhelos si pjesë e çështjes së vazhdueshme të kujdestarisë së çiftit që përfshin djalin e tyre 10-vjeçar, King.Në dokumentet, të cilat u morën nga Page Six, ajo i tha gjykatës se asaj i është dashur të shesi sende të tilla si “veshjet, çantat dhe këpucët” e saj nëpërmjet kompanisë RealReal ose miqve në mënyrë që të “ia dalë mbanë”.

Chyna , e cila u tërhoq nga OnlyFans në mars, vazhdoi të pretendonte se faturat e saj po grumbullohen për shkak të betejës gjyqësore të dyshes dhe po kërkon që Tyga t’i paguajë 125,000 dollarë për të mbuluar tarifat e saj ligjore dhe të kontabilitetit.

Ajo po lufton me reperin për kujdestarinë ligjore dhe fizike të King, duke pretenduar se ai ka ndërhyrë në 24 orë në javë që ajo aktualisht mund të vizitojë me djalin e saj.

Blac pretendoi se Tyga ka refuzuar të komunikojë drejtpërdrejt me të ose të japë informacione për King, duke përfshirë të dhënat e tij shëndetësore, ku jeton dhe vendndodhjen e shkollës së tij. Megjithatë, burimet i thanë TMZ se alum i i “Rob & Chyna” e di adresën e artistit dhe mund të komunikojë me fëmijën e tyre.

Burimi vazhdoi të pretendonte se ai – i cili ishte në lidhje me të  nga 2011 deri në 2014 – ka paguar për shkollimin e shkollës private të King, faturat mjekësore dhe shpenzimet e përditshme të jetesës./Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *