• |
ide | kryesore

Adele konfirmon martesën me Rich Paul

Paparazzi, Slider

Adele thuhet se konfirmoi martesën me të dashurin e saj prej dy vitesh, Rich Paul.


16-herë fituesja e Grammy-t  thuhet se e ka ndarë lajmin në koncertin e mikut të saj të vjetër Alan Carr në Los Angeles të shtunën. Dy anëtarë të audiencës treguan pranimin e supozuar të Adelës në llogarinë në Instagram Deuxmoi.“Unë isha në shfaqjen e humorit të Alan Carr në LA sonte dhe Adele ishte në audiencë,” shkroi një fans. “Alan pyeti turmën nëse dikush u martua kohët e fundit dhe Adele bërtiti ‘Unë’”. “Ajo nuk i interesonte nëse njerëzit e dinin se ajo ishte atje.”

Adele e ka përmendur veten si “gruaja” e Paul në shumë raste, së fundmi në shfaqjen e saj të rezidencës në Las Vegas në shtator.

“Nuk mund të martohesh me mua. Unë jam heteroseksuale dhe burri im është këtu sonte, “i tha ajo një anëtareje femër të audiencës.

Kur ajo u përgjigj: “A mund ta provojmë?” Këngëtarja e “Easy on Me” u përgjigj në mënyrë gazmore: “Jo, nuk dua. Unë jam me Rich. Je e çmendur, më lër të qetë.”

Kur një video e ndërveprimit u postua në TikTok, fansat nxituan  duke vënë në dukje komentin e saj. Ajo dhe agjenti sportiv dolën publikisht me romancën e tyre në korrik 2021, kur u fotografuan të ulur  në një ndeshje basketbolli NBA.

Adele ndan djalin e saj 10-vjeçar, Angelo, me ish-bashkëshortin e saj, Simon Konecki. Ish-çifti u nda në vitin 2019 pas më shumë se tre vitesh martesë. Paul, nga ana e tij, ka tre fëmijë – Reonna, Richie dhe Zane – nga një lidhje e mëparshme./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *