• |
ide | kryesore
3DCE024F00000578-4269344-image-m-24_1488321635319.jpg

Modeles i grisen strecet në aeroport!(FOTO)

Sara Sampio është një nga modelet më të kërkuara sidomos me pjesëmarrjen e saj në Victoiria Secret. Ajo do të jetë pjesë e Fashion Week  dhe gjatë arritjes …

kim-kardashian-kanye-west-are-engaged-450.jpg

Kim shfaq për herë të parë djalin!(FOTO)

Kim Kardashian është treguar shumë e rezervuar në publikimet e fotove të djalit. Mund të themi që është hera e parë që ajo e shfaq atë në fytyrë. Kim e ka ulur …

Kthehu