• |
ide | kryesore

VIDEO/ Grushta mes Trump dhe Kim Jong-un, ndërhyn Putin për t’i ndarë

Syri i Lapsit

Presidenti i SHBA-ve Donald Trump dhe udhëheqësi i Koresë së Veriut Kim Jong-un do të takohen në Singapor më 12 qershor.
Por imituesit e tyre e kanë shfaqur në formë shakaje takimin e tyre historik.

Artistët që janë imituar takimin janë Dennis Alan, një muzikant 67-vjeçar amerikan dhe Kim Howard, një artist australian i cili punon në Hong Kong.

Një imitues është gjetur edhe për presidentin rus Vladimir Putin, aktori Slawomir Pawel Zapala, i cili u përpoq të qetësonte shpirtrat, arriti posaçërisht nga Polonia.

Kujtojmë që së fundi Koreja e Veriut paralajmëroi anulimin e takimit të Kim Jong-un me Trump për shkak të zemërimit ndaj stërvitjes së përbashkët ushtarake me SHBA-në.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu