• |
ide | kryesore

Fotot e reja të Meghan dhe Princ Harry (FOTO)

Paparazzi, Slider
“Duka dhe Dukesha e Sussex-it dëshirojnë t’i falënderojnë të gjithë që morën pjesë në festimin e dasmës së tyre të shtunën. Ata ndihen me fat që kanë mundur të ndajnë ditën e tyre të madhe me gjithë ata mysafirë në Ëindsor dhe të gjithë ata që e kanë shikuar dasmën përmes televizorit në gjithë Britaninë, Commonëealth dhe gjithë botën”, tha zëdhënësi i Pallatit Mbretëror.
Fotot e çiftit u realizuan nga fotografi 42 vjeçar Alexi Lubomirski, mbrojtësi i fotografit Mario Testino, i cili ishte shumë i pëlqyer nga Princesha Diana, e ëma e Harry-t.
Zgjedhjet e Meghan dhe Harry të imazheve zyrtare mund të shihen si faza e ardhshme e revolucionit të tyre mbretëror.
ccccc.jpg
fotot_zyrtare.jpg

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu