• |
ide | kryesore

Drejt largimit, ambasadori amerikan Donald Lu takon në zyrë Lulzim Bashën

Lajme, Të fundit

Në ditët e fundit të qëndrimit të tij në Shqipëri, ish-ambasadori amerikan në Tiranë, Donald Lu, ka takuar shpenzuar politikanët kryesorë në vendin tonë për t’u përshëndetur me të gjithë.

Pasi takoi Presidentin Ilir Meta, ish-kryeministrin Sali Berisha, kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi, ambasadori Lu i është drejtuar paraditen e sotme selisë blu, për t’u përshëndetur edhe me kryedemokratin Basha.

2 Comments

  1. o lul jepi MAO LUU CE DUNIT nji ngjal si meta rames dhe beso siq i puthi rama met hajnit pallen ty lu ti thith zhelet.kaq karakter kan rama e lu –

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu