• |
ide | kryesore

FOTO/ Sulmohet pronari i pikës së këmbimit valutor, grabitësit i marrin paratë

Lajme, Të fundit

Pronari i një pike të këmbimit valutor në Vlorë u grabit, sapo kishte dalë nga biznesi i tij. Nuk dihet ende sa persona e kanë organizuar grabitjen, por ai tregoi në polici se ata e prisnin, të mbaronte punën.

Sapo ka dalë nga ambjentet e biznesit të tij, është sulmuar. Grabitësit i kanë marrë paratë dhe janë larguar ndërsa kambisti ka bërë denoncim në polici.


Në foto është pikërisht vendi ku u sulmua kambisti, që sapo doli nga biznesi i tij, bashkë me paratë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu