• |
ide | kryesore

Kim tregon mendimin e Kanye-t për fotot topless

Paparazzi, Slider

Kim Kardashian ka treguar gjatë një interviste për “The Ellen Show” se ka disa postime që Kanye mërzitet kur i sheh dhe zemërohet me të. Por ylli i “Keeping Up With The Kardashia” u shpreh se ndonjëherë ato janë edhe për arsye përfitmi dhe marketingu.


Kim gjithashtu shtoi se ka pasur edhe debate me Kanye e sidomos kur bëhej fjalë për fotot topless. Gjithsesi me ato  që shohim në  Instagramin e Kim, duket se  bashkëshorti i saj është treguar mjaft i mirë dhe nuk e ndalon në atë që për Kim është edhe një punë biznesi.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.