• |
ide | kryesore

Bie zjarr pranë bazës së Pashalimanit

Lajme, Të fundit

Një sipërfaqe me shkurre pranë bazës së Pashalimanit në Vlorë është djegur prej një zjarri masiv.

Mësohet se flakët e zjarrit favorizohen nga era, ndërsa nuk rrezikohet baza Ushtarake e Pashalmanit nga flakët.

Shkaqet e zjarrit nuk janë bërë ende të ditura.

 Forcat zjarrfikëse e kanë të vështirë ndërhyrjen për shkak të terrenit të thyer.

2 Comments

  1. Nuk jane bere te ditura shkruan ky.Kete nga anet tona zien ,se eshte vene qellimisht per te pastruar vendin dhe per te ndertuar nje objekt-.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu