• |
ide | kryesore

VIDEO/ Basha shkon me lule në studion e Arian Çanit

Syri i Lapsit

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka surprizuar gazetarin Arian Çani pasi mbrëmjen e së premtes i shkoi në studio me një tufe më lule.

Kreu i opozitës u dhuroi nga një lule vajzave të publikut ndërsa 2 të fundit për vajzën dhe bashkëshorten e Çanit me rastin e 8 marsit.


I pyetur për gjestin e Ramës me gratë në Fier, Basha tha se “ai këto shfaqje ka bërë gjithmonë njëlloj si Kim Jong-un”. ©LAPSI.al

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu