• |
ide | kryesore

Miley provokon me postimin për Taylor Swift (FOTO)

Paparazzi, Slider

Miley Cyrus është e njohur për ‘çmenduritë’ e saj dhe për gjërat që publikon herë pas here në ‘Instagram’ apo ‘Twitter’.

Edhe ditën e djeshme, postimi i saj bëri bujë dhe i ka bërë të gjithë fansat të çmenden. “Është dita e femrës! Për ta festuar, do bënit ‘Top’ si Taylor apo ‘Twerk’ si Miley? Ju lutem përgjigjuni”, ka shkruar këngëtarja në një foto levizëse ku dukej bashkë me Taylor, shumë pranë dhe me veprime jo shumë të hijshme. Fillimisht të gjithë u ndjenë konfuzë dhe nuk e dinë se çfarë të mendojnë për këtë foto. Ndërsa pjesa tjetër janë kuriozë dhe ‘të stresuar’ për përgjigjen e Taylor. Jo, ajo ende nuk ka reaguar.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu