• |
ide | kryesore

VIDEO/ Dalin përgjimet e reja për “Babalen”, mes drejtorit të policisë dhe Fredi Alizotit

Lajme, Të fundit

Në emisionin “Opinion” janë publikuar përgjimet e reja të dosjes “Babale”, ku protagonist është Fredi Alizoti. Ai flet me Drejtorin e Policisë së Fierit, ndërsa i kërkon që të flasë me shefin e madh. Po ashtu e pyet nëse i mori “ato”.


PERGJIMET


Fredi Alizoti: Do t’i thuash pak shefit të më takojë.

Drejtori i policisë: Shefi është jashtë, ka shumë mundësi që nesër pasdite të jetë këtu. Këto që po të them unë që është këtu, apo nuk është këtu t’i verifikoje.

Fredi Alizoti: Unë dua të flas me njeri tjetër.

Drejtori i policisë: Të prokurorit nuk ke numër?

9 Comments

 1. I shikoni se si bandat dhe zedhenesit e tyre ne media :Lorenc Pleh Vangjeli dhe Artan Hijeks Hoxha rreagojne perballe fakteve te prokurorise ?!?!?!?Ju jeni turpi i ketij vendi,ju jeni vrases dhe kriminel ne krah te bandave !Nese keni rob ne shtepi,kinezet &zezaket dhe krej Azia t’ju shkerrdhejne mamate,grate,motrat,vellezerit dhe fisin e tere,pjella te pista !

 2. Me nje fjale , Sajme qorri po hap thesin per Rilindjen?????
  Koken hogshi fugshpumat e rilindjes. Mos harroni kelliren mer aman

 3. Ajo qe nuk arrita te kuptoja mbreme tek emisioni i Fevziut ishte fakti se perse “gazetari” Artan Hoxha ishte shume i acaruar dhe bente rolin e prokurorit…. “Ku e ke origjinalin, nxirre origjinalin, dorezo origjinalin…..”. Ndersa zhapiku Vangjeli si skile dhe i neveritshem qe eshte sikur ju tha buza. Por me turpshmja eshte qe Fevziu edhe pse e di shume mire qe zhapiku Vangjeli tashme eshte ktheyr ne klloun me keq se mut nano perseri e fton te beje zhurmuesin dhe gjoja te diturin per gjithshka. Kete zhapik me mire se kushdo e njeh “gazetari” Artan Hoxha kur e perdorte si doce ne gazete….. e njeh shume mire se kane punuar bashke dhe jane te dy njesoj thuajse….

 4. Kater shpellare me arsim kristali mundohen te na mbushin mendjen per cfare thote sali anji ne nje cope incizim te bere vete me personazhe si keta komentues ketu larte dhe keto i ka kopje se origjinalin e ka florenc hoxha dhe sali lushaj,sali anj te paska lene grida,prandaj meresh me keto pislliqe,njesoj si babai kur spiunonte ne kohen e xhaxhit

  1. ty do te te jete shkerdhyer mami ne nje shpelle se s’ka mundesi. Ti je o (C)EndriFuga, o Mero(Gëll)Baze, o ne mos je vete EdiRama…..

 5. Llumi ushqim per derrat po komenton,po mbron spiunin e ri te PD,po perdoret nga sali lushaj dhe florenc hoxha kete pushta po ta shkerdhejne gruan mamin motren vajzen dhe kjo eshte arsyeja qe ti i perkrah keto pushta te agjentit salih,rroteKari o llumi

 6. Ca gallate 😂😂😂

  Vete pergjimet e Prokurorise qe ka emeruar Edi Maduro, u dalin prej hundesh duke u ber qesharak para drejtesise dhe publikut inteligjent, meqe e permendi vete Lorenci 😂😂😂
  Kot nuk thone jemi ne komunizem, te gjithe gomeret dhe budallenjte e ketij vendi i bejne fresk Edi Maduros duke hedhur poshte e mos pranuar gafat e ushtareve te tyre prokuror 😂😂😂

 7. Te gjitha hapur, si bordello ngjajne te gjitha bashke: Polici e Prokurori!!! Dhe pastaj na shesin mender pordhe qe po bejme drejtesi. Nuk e kuptoj ky popull kaq i trashe eshte qe te mos i shohe keto gjera?!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu