• |
ide | kryesore

Video/ Gabim i portierit: Lacazzette hesht San Paolon dhe Napolin

Sport, Video

Shpresat e Napolit për të përmbysur humbjen 2-0 të ndeshjes së parë, në tentativën për tu kualifikuar për në gjysëmfinale të Europa League kanë marrë goditjen e fortë nga Alexandre Lacazzette. Sulmuesi francez ka kaluar Arsenal në avantazh në minutën e 36, duke shtangur Meret nga goditja e dënimit. Një hap në drejtimin e gabuar nga portieri i Napolit dhe tani skuadra e Ancelotti duhet të shënojë katër gola…


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu