• |
ide | kryesore

Irina dhe Bradley, gati për lidhje të reja

Paparazzi, Slider

Irina Shayk dhe Bradley Cooper i dhanë fund lidhjes së tyre 4 vjeçare, vetëm 2 javë më parë. Por për ta po shkon mjaft mirë, pasi duket se tashmë janë ende miq.


Madje burimet thonë se janë gati për të njohur dhe për të dalë në takime me njerëz të rinj.


“Ata duan të dalin në takime, dhe nuk do jenë të turpshëm për të takuar njerëz apo kur t’i mundësohen njohje nga miqtë. Ata po mbyllin një kapitull të gjatë të jetës së tyre, por janë gati të shohin çfarë i ka rezervuar tjetri.”- u shpreh një burim pranë US Weekly, duke shtuar se të dy duan të gjejnë dashurinë sërish.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.