• |
ide | kryesore

Justin dhe Hailey publikojnë ftesat e dasmës (Foto)

Paparazzi, Slider

Çifti i njohur ka filluar të shpërndajë ftesat e dasmës dhe mund të themi se ato janë më të veçantat që kemi parë deri më sot.

“TMZ’ ka arritur të zbulojë një ftesë të dasmës, e cila është konceptuar në formën e një libri komik.

Hailey dhe Justin janë kujdesur që ftesa e tyre të jetë larg pamjes formale dhe duket se janë kanë arritur qëllimit.  Në të thuhet se dasma do të mbahet në 30 shtator në Karolinën e Jugut dhe përkrah shkruhet: “Jemi të nderuar t’ju kemi pranë në këtë ditë speciale”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu