• |
ide | kryesore

Pas ndarjes, Mozzik dhe Loredana ndajnë kujdestarinë e vajzës

Paparazzi, Slider

Mozzik dhe Loredana Zefi më në fund e konfirmuan ndarjen e tyre. Zefi përmes një postimi në Instagram, tregoi se është ndarë nga partneri i saj, ndërsa tani e tutje do vazhdojë si artiste e vetme, në mënyrë që të kujdeset për vajzën, Hanën.
Por për kujdesin e Hanës së vogël të dy prindërit do të merren në mënyrë të barabartë.

Vogëlushja është parë shpesh me të ëmën keto dite e fundit pasi Loredana poston vazhdimisht foto e video të së bijës duke treguar se aktualisht është ajo që po e mban Hanën. Mesa duket vogëlushja do të vazhdojë të qëndroje me të ëmën.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu