• |
ide | kryesore

Ditëlindja luksoze e Wanda Nara-s (Foto)

Paparazzi, Slider

Bashkëshortja e Mauro Ikardit mbahet si “sex symbol“ , dhe një prej grave absolutisht më joshëse të futbollistëve me famë sot.

Në përshkrimet që i bëheshin asaj në shtypin e huaj gjeje plot përkufizime të tipit: “ bombë, me një trup që të bën të ulërasësh etj.  E duke qënë si e tillë ajo shpesh herë bëhët protagoniste e ekraneve televizive si dhe të mediave rozë.


Por ditën e djeshme Nara festoi me një rreth të ngushtë miqësor 33 vjetorin me një festë super luksoze. Ishte hera e parë që modelja e feston ditëlindjen e saj në Paris dhe nuk kurseu për festën.

Dritat, lulet, balonat, emrin e saj me shkronja të mëdha dhe një vaskë të mbushur me topa me shkëlqim, të gjitha në hije të bardha, të zeza dhe argjend  ishin pjese e festës së saj.

Image

Kalojmë tek paraqitja e saj.

Si gjithmonë dhe këtë herë ajo nuk zhgënjeu me paraqitjen e saj. Sensuale si gjithmonë mbretëresha e festës mbante të veshur një fustan ngjyrë e zezë duke u kombinuar kështu dhe me arridimin që ajo kishte bërë për ditëlindje. Sigurisht  dhe bashkëshorti i saj Mauro Icardi shkëlqente me kostumin që mbante të veshur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu