• |
ide | kryesore

Eminem publikon albumin e ri (Foto)

Paparazzi, Slider

Eminem i ka surprizuar të gjithë kur papritur ka lajmëruar se e ka gati albumin e tij të ri.

Pa lajmëruar më parë, reperi njoftoi në Instagram se albumi “Music to be Murdered by” është publikuar dhe jemi të bindur se do të bëjë namin.


Image
 I frymëzuar nga Alfred Hitchcock, regjisori dhe producenti i famshëm anglez, Eminem ka pozuar me një sëpatë në kokë nga njëra anë dhe një pistoletë nga ana tjetër.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu