• |
ide | kryesore

VIDEO+18/ Pasagjerja zhvishet lakuriq në aeroportin e Majemit

Lapsi Leaks

Kjo pasagjere duket se i beson këshillës për të udhëtuar sa më lehtë dhe pa bagazhe të shumta me vete. Ishin të shumtë ata që e fiksuan në celular momentin kur vajza e re i hoqi të gjitha rrobat që kishte në trup në aeroportin ndërkombëtar të Majemit. Ekzibicionistja nuk është identifikuar ende ndërsa u zhvesh krejtësisht përpara mijëra pasagjereve që prisnin të niseshin në udhëtim.


Në një video prej 30 sekondash të publikuar në Twitter nga Billy Corben, gruaja duket teksa lëviz nudo në zonën e bagazheve. Më pas ajo duket që ka hipur në majë të makine të policisë të parkuar aty pranë. Më pas ka zbritur dhe ka dalë në rrugën e makinave. Mediat amerikane shkruajnë se bëhet fjalë për një 27-vjeçare që më pas është ndaluar nga policia e cila nuk ka dhënë detaje të mëtejshme. ©LAPSI.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu